Ustawa 2.0

serdecznie zapraszamy na jednodniowe szkolenia z zakresu Ustawy 2.0 organizowane przez nasz dział w poniższych tematach:

1. Finansowanie Nauki nowelizacja przepisów – Ustawa 2.0

Szkolenia poprowadzi dr hab. Radosław Rybkowski, ekspert z firmy Instytut Szkoleń Profesjonalnych sp. z o.o.

Harmonogram:

l.p. Temat Data Termin zgłoszenia   Miejsce  i czas trwania
1. Finansowanie Nauki nowelizacja przepisów – Ustawa 2.0  12.10.2018 do 4.10.2018

Uwaga! zmiana godzin trwania szkoleń.

Gmach „Pałacyk Rektorski” ul. Koszykowa 80 w Warszawie

sala nr 6

2. Zintegrowany System Informacji o Szkolnictwie Wyższym i Nauce „POL-on” w Ustawie 2.0 i w aktach wykonawczych 25.10.2018 do 10.10.2018
3. Ewaluacja jakości działalności naukowej w Ustawie 2.0 i w aktach wykonawczych 26.10.2018 do 10.10.2018

Zgłoszenia (formularz zgłoszeniowy poniżej) należy przesłać do Działu ds. Szkoleń - drogą mailową na adres: magdalena.morawska@pw.edu.pl.
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, o przyjęciu na dane szkolenie zadecyduje kolejność zgłoszeń.

Koszt uczestnictwa w pojedynczym szkoleniu, ok. 150 zł/osobę (w zależności od liczby uczestników), pokrywają jednostki kierujące pracowników. Dział ds. Szkoleń zastrzega sobie prawo do odwołania szkolenia z przyczyn niezależnych od organizatora szkolenia.

Na pytania dotyczące organizacji szkolenia odpowiada Magdalena Mórawska-Smentek nr tel. 22 234 59 57.

Agenda - Finansowanie Nauki nowelizacja przepisów

Agenda - Zintegrowany System Informacji o Szkolnictwie Wyższym i Nauce „POL-on” w Ustawie 2.0 i w aktach wykonawczych

Agenda - Ewaluacja jakości działalności naukowej w Ustawie 2.0 i w aktach wykonawczych

CV trenera