Szkolenia dedykowane dziekanom, prodziekanom oraz pracownikom wydziałów PW

w związku z rozpoczynającym się rokiem akademickim i licznie wpływającymi zapytaniami, Dział ds. Szkoleń przygotował ofertę dedykowaną dziekanom, prodziekanom oraz pracownikom wydziałów Politechniki Warszawskiej, na które serdecznie zapraszamy. Tematy, z zakresu których zostały przygotowane szkolenia odbędą się wg następującego harmonogramu:

1. Warunki prowadzenia studiów w świetle nowych wymogów Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Polskiej Komisji Akredytacyjnej - 28 października 2016 r., w godz. 9:00-16:00 w budynku „Pałacyk Rektorski”, ul. Koszykowa 80, sala 06. - ODWOŁANE!!!
  2. Kodeks Postępowania Administracyjnego i wydawanie decyzji administracyjnych - 9 listopada 2016 r. w godz. 9;00-16:00, w sali 206 w Gmachu Głównym.
  3. Szkolenie łączone - Zarządzanie wydziałem na uczelni w świetle obowiązujących przepisów oraz omówienie nowelizacji ustawy o szkolnictwie wyższym oraz Warunki prowadzenia studiów w świetle nowych wymogów Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Polskiej Komisji Akredytacyjnej  - 24 listopada 2016 r. w godz. 9;00-16:00, w budynku „Pałacyk Rektorski”, ul. Koszykowa 80, sala 06.

Szkolenia poprowadzi dr hab. Radosław Rybkowski - doktor habilitowany nauk społecznych, Pełnomocnik Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego ds. absolwentów. Od stycznia 2016 roku członek Polskiej Komisji Akredytacyjnej w zespole nauk społecznych i prawnych. Prowadzący szkolenia z zakresu funkcjonowania polskiego systemu szkolnictwa wyższego oraz autor wielu publikacji poświęconych praktycznym konsekwencjom zmian w systemie szkolnictwa wyższego.

Programy szkoleń i formularz zgłoszeniowy znajdują się w załącznikach poniżej.

Zgłoszenia należy przekazać do Działu ds. Szkoleń - drogą mailową na adres mailowy: szkolenia@ca.pw.edu.pl do 21 października 2016 r.

Koszt uczestnictwa w pojedynczym szkoleniu - ok. 240,00 zł/osobę (zależny od liczby uczestników) - pokrywają jednostki kierujące pracowników.

Wszelkie pytania dotyczące organizacji szkolenia proszę kierować pod nr tel.  (22) 234 59 57 lub (22) 234 15 64.

Osoba prowadząca sprawę: Anna Abramczyk, tel.wew.: 59-57

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumenty do pobrania:

Pobierz plik (doc, 264,00 kB)
Pobierz plik (doc, 263,50 kB)
Pobierz plik (doc, 264,50 kB)
Szkolenia dedykowane dziekanom, prodziekanom oraz pracownikom wydziałów PW