Warsztaty z zakresu budżetowania i zarządzania kosztami

Serdecznie zapraszamy na dwudniowe warsztaty z zakresu budżetowania i zarządzania kosztami, których celem jest przekazanie praktycznej wiedzy i wykształcenie umiejętności w zakresie skutecznego zastosowania kluczowych technik i narzędzi budżetowania ze szczególnym uwzględnieniem nowoczesnego podejścia do rachunku kosztów i zarządzania kosztami.

Warsztaty organizowane przez Dział ds. Szkoleń PW dedykowane są specjalistom tworzącym i administrującym system controllingu i budżetowania w Politechnice Warszawskiej, które poprowadzi dr hab. prof. nzw. Tomasz Wnuk-Pel z firmy BDO Academy.

Szkolenie odbędzie się w dniach 9-10 listopada 2016 r., w godzinach 10:00-16:00, w Budynku Administracji Centralnej przy ul. Noakowskiego 18/20, sala 100.

Zgłoszenia należy przekazać do Działu ds. Szkoleń - drogą mailową (formularz poniżej) na adres mailowy: szkolenia@ca.pw.edu.pl do 6 października 2016 r.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o uczestnictwie zdecyduje kolejność zgłoszeń przygotowanych przez kierowników jednostek.

Koszt uczestnictwa w dwudniowym szkoleniu - ok. 520 zł/osobę (zależny od liczby uczestników) - pokrywają jednostki kierujące pracowników.

Wszelkie pytania dotyczące organizacji szkolenia proszę kierować pod nr tel.  (22) 234 59 57 lub (22) 234 15 64.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumenty do pobrania:

Pobierz plik (doc, 109,00 kB)
Warsztaty z zakresu budżetowania i zarządzania kosztami