Dwudniowe szkolenie: Klauzule społeczne i kryteria oceny po nowelizacji ustawy prawo zamówień publicznych.

Serdecznie zapraszamy na 12-14 lipca 2016 r. na dwudniowe szkolenie pn. „Klauzule społeczne i kryteria oceny po nowelizacji ustawy prawo zamówień publicznych”

Ponadto zachęcamy uczestników szkolenia, aby przesłali do nas listę pytań „z życia”, problemów, z którymi spotykają się na co dzień, a które chcieliby omówić w czasie zajęć na adres: szkolenia@ca.pw.edu.pl z tytułem : Pytanie do trenera PZP. Przekażemy je trenerowi przed szkoleniem.

WZBOGACENIE OFERTY SZKOLENIOWEJ: 7 dniowe wsparcie poszkoleniowe, świadczone drogą elektroniczną (odpowiedzi na pytania, dotyczące szkolenia oraz poruszanych w jego czasie tematów, szczegółowa informacja będzie podana podczas szkolenia).

Szkolenie, które odbędzie się w dniach 13-14 lipca 2016 r., w godzinach 8:15-16:00, w Gmachu „Pałacyk Rektorski”, ul. Koszykowa 80, sala nr 6, przeprowadzi p. Dariusz Koba. Program szkolenia wraz z informacją o trenerze w załączeniu.

Zgłoszenia (wzór formularza w załączeniu i na stronie DSK – www.szkolenia.pw.edu.pl) należy przekazać do Działu ds. Szkoleń - drogą mailową na adres: szkolenia@ca.pw.edu.pl - do 7 lipca 2016 r.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o uczestnictwie zdecyduje kolejność zgłoszeń przygotowanych przez kierowników jednostek organizacyjnych.

Koszt uczestnictwa, ok. 450 zł/osobę (zależny od liczby uczestników), pokrywają jednostki kierujące pracowników. Dział ds. Szkoleń zastrzega sobie prawo do odwołania szkolenia z przyczyn niezależnych od organizatora szkolenia.

Nieobecność uczestnika na szkoleniu bez uprzedniego poinformowania (istnieje możliwość wskazania zastępstwa), powoduje obciążenie pełnymi kosztami udziału.

Na pytania dotyczące organizacji szkolenia odpowiada p. Elżbieta Cwalina, nr tel. (22) 234 15-64.

Zaproszenie Kanclerza (.pdf, 365,72 kB)
Formularz zgłoszeniowy (.docx, 85,45 kB)
Agenda (.pdf, 274,38 kB)