Obieg i archiwizacja w Systemie Elektronicznego Obiegu Dokumentów

REKRUTACJA ZAKOŃCZONA

Zapraszamy na szkolenie zatytułowane „Obieg i archiwizacja w Systemie Elektronicznego Obiegu Dokumentów”, które przeprowadzi p. Adam Parysz z firmy SUKCES Centrum Rozwoju.

Termin szkolenia to: 30 listopada br., w godzinach 9:00-15:30 w budynku Administracji Centralnej, ul. Noakowskiego 18/20, sala 100.

Koszt uczestnictwa wynosi ok. 160 zł/osobę (w zależności od liczby uczestników).

Zgłoszenia (do pobrania) należy przekazać drogą mailową na adres: agnieszka.niczewska@pw.edu.pl – do 22.11.2018 r. do godz.: 12:00.

Liczba miejsc ograniczona, dlatego o uczestnictwie zdecyduje kolejność zgłoszeń.

Dział ds. Szkoleń zastrzega sobie prawo do odwołania szkolenia z przyczyn niezależnych od organizatora.

Na pytania dotyczące organizacji szkolenia odpowiada Agnieszka Niczewska, nr tel. 22 234 59 57 oraz Elżbieta Cwalina, nr tel. 22 234 15 64.

CV trenera dostępne na stronie: http://www.sukcescr.pl/team/adam-parysz/