Praktyczne administrowanie zaufanym profilem ePUAP

REKRUTACJA ZAKOŃCZONA

Zapraszamy na szkolenie zatytułowane „Praktyczne administrowanie zaufanym profilem ePUAP”, które przeprowadzi p. Adam Parysz z firmy SUKCES Centrum Rozwoju.

Powyższe szkolenie odbędzie się w dwóch terminach: 28 i 30 listopada br., w godzinach 9:00-15:30 w budynku Administracji Centralnej, ul. Noakowskiego 18/20, sala 100.

Koszt uczestnictwa wynosi ok. 160 zł/osobę (w zależności od liczby uczestników).

Zgłoszenia (do pobrania poniżej) należy przekazać drogą mailową na adres: agnieszka.niczewska@pw.edu.pl – do 22.11.2018 r. do godz.: 12:00. Liczba miejsc ograniczona, dlatego o uczestnictwie zdecyduje kolejność zgłoszeń.

Z uwagi na duże zainteresowanie szkoleniem, jak również różnorodność Państwa oczekiwań, postanowiliśmy podzielić je na dwa osobne tematy, tak aby warsztaty odbyły się z korzyścią dla wszystkich zainteresowanych, a tematy były w pełni zrealizowane.

Oto nowe zakresy i terminy szkoleń:

1.  Platforma EPUAP i jej miejsce w obiegu dokumentów w urzędzie 28.11.2018 r.

2. Obieg i archiwizacja w Systemie Elektronicznego Obiegu Dokumentów 30.11.2018 r.

Dział ds. Szkoleń zastrzega sobie prawo do odwołania szkolenia z przyczyn niezależnych od organizatora.

Na pytania dotyczące organizacji szkolenia odpowiada Agnieszka Niczewska, nr tel. 22 234 59 57 oraz Elżbieta Cwalina, nr tel. 22 234 15 64.

_____________________________________________________________

do pobrania:

Formularz zgłoszeniowy ePUAP

Formularz zgłoszeniowy EZD

Pismo Kanclerza

Program szkolenia ePUAP2

Program Szkolenia: Obieg i archiwizacja w EZD

CV trenera dostępne na stronie: http://www.sukcescr.pl/team/adam-parysz/