Projekt NERW PW Nauka – Edukacja – Rozwój – Współpraca

1 lutego 2018 roku Politechnika Warszawska rozpoczęła realizację projektu NERW PW Nauka – Edukacja – Rozwój – Współpraca, w ramach którego zostały przewidziane m.in. szkolenia i kursy podnoszące kompetencje dydaktyczne nauczycieli akademickich oraz kompetencje zarządcze kadr kierowniczych i administracyjnych Uczelni.

Dział ds. Szkoleń również bierze udział w realizacji tego projektu, a pierwsze szkolenia ruszają już we wrześniu. Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej jak i projektu www.nerw.pw.edu.pl, gdzie będą zamieszczane informacje na temat terminów oraz zasad rekrutacji. Informacje te będą również przesyłane drogą e-mailową bezpośrednio do Jednostek Uczelni.

Zachęcamy do zapoznania się z załącznikiem, w którym znajdują się informacje na temat planowanej oferty.

Projekt NERW (.PDF, 588,15 kB)