Przygotowanie na wypadek zagrożenia terrorystycznego

DSK organizuje szkolenie adresowane do kadry kierowniczej Uczelni, pod tytułem „Zachowanie się pracowników uczelni w przypadku wystąpienia zdarzeń o charakterze terrorystycznym”.

Szkolenie, które odbędzie się w dniu 30 maja 2017 r., w godzinach 8:30-15:30 w Gmachu Pałacyk Rektorski (ul. Koszykowa 80), przeprowadzą je trenerzy z CSAT/Centrali Szkoleń AT, byli żołnierze Jednostki Wojskowej GROM im. Cichociemnych.

Zgłoszenia  należy przekazać drogą mailową na adres: a.abramczyk@ca.pw.edu.pl – do 23 maja 2017 r. Koszt uczestnictwa wynosi ok. 140 zł/osobę (w zależności od liczby uczestników).

Na pytania dotyczące organizacji szkolenia odpowiada Anna Abramczyk nr tel. (22) 234 59 57.

W przypadku potrzeby przeszkolenia z powyższej tematyki również większej liczby pracowników, możliwe jest zorganizowanie dodatkowych szkoleń we wrześniu br. Osoby zainteresowane proszone są przekazanie tej informacji do Działu ds. Szkoleń.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Program szkolenia (pdf, 389,67 kB)
Formularz zgłoszeniowy (vnd.openxmlformats-officedocument.wordprocessingml.document, 83,59 kB)
CV Trenerów (pdf, 219,67 kB)