Realizacja inwestycji budowlanych w obiektach zabytkowych

Serdecznie zapraszamy na bezpłatną konferencję “Realizacja inwestycji budowlanych  w obiektach zabytkowych”.

Konferencja odbędzie się 28 kwietnia 2017 r. o godzinie 10.00 w Warszawie, w Centrum Biurowym FOCUS, al. Armii Ludowej 26.

W programie:

10.00 rejestracja gości przy porannej kawie

10.15 Nowoczesne systemy klimatyzacji w obiektach zabytkowych

10.45 Systemy stropowe sprężone - wymiana stropów w budynkach istniejących

11.00 Hydroizolacja HYDROSTOP w obiektach zabytkowych

11.15 przerwa na kawę i konsultacje

11.45 Ochrona zabytków po zmianach prawa - Eugenia Śleszyńska

13.30 zakończenie konferencji, losowanie nagrody

Materiały i ekspozycje:

ECO-TECH - profesjonalne badania, ekspertyzy i doradztwo związane z projektowaniem oraz wdrażaniem rozwiązań technicznych służących eliminacji albo ograniczeniu hałasu i wibracji w budynkach

Wśród zarejestrowanych gości rozlosujemy nagrody:

90% rabat na dowolne jednodniowe, płatne szkolenie Organizatora. Wykaz aktualnych szkoleń na stronie www.meetingfactory.pl. Rabat ma ważność 6 miesięcy.

* Eugenia Śleszyńska - Wybitna specjalistka i autorka wielu publikacji i książek m.in. "Przegląd, konserwacja i roboty budowlane w zarządzanym budynku"

Udział w konferencji jest bezpłatny. Zarejestrowani uczestnicy otrzymają zaświadczenie potwierdzające udział w seminarium.

Zainteresowanych prosimy o potwierdzenie telefoniczne na numer 12 292 64 84, 694 488 035 lub mailem potwierdzenie@meetingfactory.pl

--------------------------------------------------------
Meeting Factory Sp. z o.o.
ul. Urzędnicza 39/8