Relacje z cudzoziemcami na uczelni

Zapraszamy na szkolenie adresowane do nauczycieli akademickich, pracowników dziekanatów lub sekretariatów oraz osób mających zawodowy kontakt z przedstawicielami innych kultur, zatytułowane „Różnice międzykulturowe a relacje z cudzoziemcami na uczelni”, które przeprowadzi dr Malwina Bakalarska z Europejskiej Akademii Dyplomacji.

Pierwszy termin szkolenia to: 24 lipca 2017 r.,
drugi - 6 września 2017 r. Oba zaplanowane są w godzinach 8:30-14:00 w Gmachu Pałacyk Rektorski (ul. Koszykowa 80).

Koszt uczestnictwa wynosi ok. 140 zł/osobę (w zależności od liczby uczestników).

Zgłoszenia (do pobrania) należy przekazać drogą mailową na adres: a.abramczyk@ca.pw.edu.pl – do 12 lipca 2017 r. w przypadku wyboru pierwszego terminu i do  19 lipca w przypadku drugiego. Liczba miejsc ograniczona, dlatego o uczestnictwie zdecyduje kolejność zgłoszeń.

Dział ds. Szkoleń zastrzega sobie prawo do odwołania szkolenia z przyczyn niezależnych od organizatora.

Na pytania dotyczące organizacji szkolenia odpowiada Anna Abramczyk, nr tel. (22) 234 59 57.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

formularz zgłoszeniowy (.docx, 83,81 kB)
Pismo Kanclerza PW (.pdf, 332,42 kB)