Szkolenie „Tworzenie i realizacja mikroprogramów prowadzących do uzyskania mikropoświadczeń w PW – część I

Serdecznie zapraszamy na szkolenie „Tworzenie i realizacja mikroprogramów prowadzących do uzyskania mikropoświadczeń w PW – część I”, które ma na celu wsparcie podstawowych i ogólnouczelnianych jednostek organizacyjnych we wdrażaniu mikroprogramów na podstawie Zarządzenia nr 66/2023 Rektora PW z dn.6 listopada 2023 r.

Szkolenie poprowadzi prof. dr hab. inż. Andrzej Kraśniewski – m.in. przewodniczący Zespołu ds. mikropoświadczeń ( Decyzja nr 118/2024 Rektora PW z dnia 10 czerwca 2024 r.)

Agenda szkolenia: tutaj

• termin: 06.08.2024 r. w godzinach 11:00 – 14:00, w sali 4.01 w Gmachu Rektorska 4.
  • link do rejestracji; Brak miejsc
  • liczba miejsc: max. 15 osób.
  • Szkolenie bezpłatne - finansowane ze środków Projektu IDUB

Więcej ważnych informacji znajdą Państwo w Intranecie i na naszej stronie. Szkolenia będą odbywały się w dwóch terminach i są podzielone jest na dwie części:

Część I – tworzenie mikroprogramów prowadzących do uzyskania mikropoświadczeń w PW – podstawy (8 sierpnia br.)

• mikropoświadczenia od teorii do praktyki (wykład/seminarium)
  • definiowanie mikropoświadczenia (mini-warsztaty)

Część II – Przygotowanie wniosku do Rektora o utworzenie mikroprogramu - (zaplanowana na 6 września br.) dla grupy, która weźmie udział w części I.

• prezentacja mikroprogramów (grupa docelowa, planowane zajęcia – forma, wymiar) przez uczestników/grupy uczestników + dyskusja
  • tworzenie wniosku o utworzenie mikroprogramu (na przygotowanym formularzu)

Przed udziałem w szkoleniu prośba Pana Profesora o:

•  zapoznanie uczestników się z materiałami znajdującymi się TUTAJ
  •  zamysł (mglista idea) opracowania mikroprogramu prowadzącego do uzyskania mikropoświadczenia (dla studentów lub pracowników) – może być wyimaginowany, ale powinien być osadzony w realiach PW

W razie potrzeby szkolenia będą odbywały się cyklicznie, aby umożliwić wszystkim Państwu możliwość zdobycia wiedzy w zakresie mikropoświadczeń i wesprzeć proces ich wdrażania w Państwa jednostkach.  Jeśli w tym terminie nie mogą Państwo wziąć udziału prosimy o pozostawienie takiej informacji w uwagach, w formularzu zgłoszeniowym, ustalimy z Panem Profesorem A. Kraśniewskim kolejny termin, o czym Państwa poinformujemy.

Uprzejmie informujemy, że osoby przebywające na wszelkiego rodzaju urlopach lub zwolnicach lekarskich, nie mogą uczestniczyć w szkoleniach ze względu na to, że udział w szkoleniu stanowi wykonywanie obowiązków pracowniczych.

W razie dodatkowych pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu mailowo: szkolenia.DSK@pw.edu.pl  i telefonicznie nr wew. 15-64 lub 59-57

Serdecznie zapraszamy!

Zespół Działu ds. Szkoleń PW