Szkolenie „Tworzenie i realizacja mikroprogramów prowadzących do uzyskania mikropoświadczeń w PW – część II - „Przygotowania wniosku do Rektora o utworzenie mikroprogramu”

Serdecznie zapraszamy na część II szkolenia „Tworzenie i realizacja mikroprogramów prowadzących do uzyskania mikropoświadczeń w PW – w zakresie  „Przygotowania wniosku do Rektora o utworzenie mikroprogramu”, które ma na celu wsparcie podstawowych i ogólnouczelnianych jednostek organizacyjnych we wdrażaniu mikroprogramów na podstawie Zarządzenia nr 66/2023 Rektora PW z dn.6 listopada 2023 r.

Szkolenie poprowadzi prof. dr hab. inż. Andrzej Kraśniewski – m.in. przewodniczący Zespołu ds. mikropoświadczeń ( Decyzja nr 118/2024 Rektora PW z dnia 10 czerwca 2024 r.)

• termin: 06.09.2024 r. w godzinach 12:00 – 14:00, w sali 5.02 w Gmachu Rektorska 4.
  • dedykowane uczestnikom części I szkolenia z 6 sierpnia br.
  • Szkolenie bezpłatne - finansowane ze środków Projektu IDUB

Punkty szkolenia:

• prezentacja mikroprogramów (grupa docelowa, planowane zajęcia – forma, wymiar) przez uczestników/grupy uczestników + dyskusja
  • tworzenie wniosku o utworzenie mikroprogramu (na przygotowanym formularzu)

W razie potrzeby szkolenia będą odbywały się cyklicznie, aby umożliwić wszystkim Państwu możliwość zdobycia wiedzy w zakresie mikropoświadczeń i wesprzeć proces ich wdrażania w Państwa jednostkach.

Uprzejmie informujemy, że osoby przebywające na wszelkiego rodzaju urlopach lub zwolnicach lekarskich, nie mogą uczestniczyć w szkoleniach ze względu na to, że udział w szkoleniu stanowi wykonywanie obowiązków pracowniczych.

W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu mailowo: szkolenia.DSK@pw.edu.pl oraz telefonicznie nr wew. 15-64 lub 59-57

Serdecznie zapraszamy!

Zespół Działu ds. Szkoleń PW