Szkolenie dla Kierowników Obiektów PW

Obiekty gospodarcze PW

Zapraszamy na dwudniowe szkolenie dedykowane wszystkim kierownikom obiektów Politechniki Warszawskiej, organizowane przez Dział ds. Szkoleń PW.

Szkolenie odbędzie się w dniach 22-23 czerwca 2016 r. w Pałacyku Rektorskim przy ul. Koszykowej 80, sala 6. Program szkolenia i formularz zgłoszeniowy znajdują się w załącznikach.

Zgłoszenia należy przekazać do Działu ds. Szkoleń - drogą mailową (formularz w załączeniu) na adres mailowy: a.abramczyk@ca.pw.edu.pl  do 15 czerwca 2016 r.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o uczestnictwie zdecyduje kolejność zgłoszeń przygotowanych przez kierowników jednostek. Koszt uczestnictwa w dwudniowym szkoleniu - ok. 200 zł/osobę (zależny od liczby uczestników) - pokrywają jednostki kierujące pracowników.
Dział ds. Szkoleń zastrzega sobie prawo do odwołania szkolenia z przyczyn niezależnych od organizatora. Wszelkie pytania dotyczące organizacji szkolenia proszę kierować pod nr tel. (22) 234 59 57 lub (22) 234 15 64.

Agenda szkolenia (.pdf, 273,79 kB)
Formularz zgłoszeniowy (.doc, 110,50 kB)
Pismo Kanclerza PW (.pdf, 281,06 kB)