Szkolenie dla kierowników obiektów

Zapraszamy na szkolenie zdalne pt. „Nowe zasady obsługi technicznej budynków, budowli i urządzeń uczelni”, które odbędzie się w dniach 07- 08.12.2020 r., w godz. 09:00-12:20.

Zajęcia poprowadzi p. Michał Substyk, licencjonowany zarządca nieruchomości, wykładowca na kursach i szkoleniach dla zarządców nieruchomości.

Szkolenie skierowane jest do kierowników obiektów, pełnomocników dziekanów i innych osób zajmujących się zagadnieniami związanymi administrowaniem i eksploatacją budynków, budowli i urządzeń uczelni.

Koszt dla jednej osoby wyniesie ok. 95 zł i jest uzależniony od liczby uczestników.

Zgłoszenia należy przesyłać na adres e-mail: anna.abramczyk@pw.edu.pl, do 24.11.2020 r. Liczba miejsc jest ograniczona.

Szkolenie odbędzie się w formie online na platformie Zoom lub Teams. Do udziału w zajęciach potrzebny jest laptop lub komputer stacjonarny, mikrofon i głośniki lub słuchawki z mikrofonem i ew. kamera.

Na pytania dotyczące organizacji szkolenia odpowiada Anna Abramczyk, nr tel. 22 234 59 57.

Pismo Kanclerza PW