Szkolenie z informacji niejawnych

Serdecznie zapraszamy na obowiązkowe szkolenie wewnętrzne z zakresu ochrony informacji niejawnych dla pracowników Politechniki Warszawskiej, którzy posiadają poświadczenie bezpieczeństwa lub upoważnienie do przetwarzania informacji niejawnych.

Szkolenie, które odbędzie się w dniu 14 czerwca 2016 r., w godzinach 10:00-12:30, w Gmachu Głównym”, Pl. Politechniki 1, sala nr 206, organizowane jest na prośbę mgr inż. Jerzego Posiadały - Pełnomocnika Rektora ds. Ochrony Informacji Niejawnych PW. Lista osób mile wdzianych na szkoleniu oraz agenda znajdują się w załączeniu.

Potwierdzenie uczestnictwa należy przesłać do Działu ds. Szkoleń - drogą mailową na adres e.cwalina@ca.pw.edu.pl - do 8 czerwca 2016 r. Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Na pytania dotyczące organizacji szkolenia odpowiada Elżbieta Cwalina, nr tel. (22) 234 15-64.

Agenda szkolenia (.pdf, 349,56 kB)
Formularz zgłoszeniowy (.docx, 85,14 kB)
Pismo Kanclerza PW (.pdf, 285,18 kB)