Szkolenie z informacji niejawnych

Serdecznie zapraszamy na obowiązkowe szkolenie wewnętrzne z zakresu ochrony informacji niejawnych dla pracowników Politechniki Warszawskiej, którzy posiadają poświadczenie bezpieczeństwa lub upoważnienie do przetwarzania informacji niejawnych

Szkolenie, które odbędzie się w dniu 19 czerwca 2017 r., w godzinach 10:00-13:00, w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii ul. Rektorska 4 w sali 4.07, organizowane jest na prośbę mgr inż. Jerzego Posiadały - Pełnomocnika Rektora ds. Ochrony Informacji Niejawnych PW.

Potwierdzenie uczestnictwa proszę przesłać do Działu ds. Szkoleń - drogą mailową na adres e.cwalina@ca.pw.edu.pl - do 8 czerwca 2017 r. Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Na pytania dotyczące organizacji szkolenia odpowiada Elżbieta Cwalina, nr tel. (22) 234 15-64.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Szkolenie z informacji niejawnych