Zasady przyznawania świadczeń pomocy materialnej studentom i doktorantom

zapraszamy na szkolenie dedykowane pracownikom dziekanatów Wydziałów Politechniki Warszawskiej na temat zasad przyznawania świadczeń pomocy materialnej studentom i doktorantom od 1 października 2016, w tym ustalania dochodu studenta i jego rodziny -  zorganizowane przez Dział ds. Szkoleń PW.

Szkolenie odbędzie się 5 października 2016 r., w godz. 9:00-16:00 w budynku „Pałacyk Rektorski” ul. Koszykowa 80, sala 06.

Prowadzący Aleksander Jakubowski – prawnik, nauczyciel akademicki na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Doradca ds. prawnych prorektora UW. Asystent sędziego Naczelnego Sądu Administracyjnego.

Zagadnienia szkolenia:

1. Regulacje ustawowe w zakresie przyznawania świadczeń pomocy materialnej w uczelni.
  2. Stypendium rektora dla najlepszych studentów.
  3. Zasady ustalania składu rodziny studenta lub doktoranta.
  4. Kryteria dochodowe uprawniające do świadczeń socjalnych.
  5. Zasady ustalania dochodu studenta i jego rodziny.
  6. Postępowanie administracyjne w przedmiocie przyznawania świadczeń pomocy materialnej.

Formularz zgłoszeniowy znajduje się poniżej.

Zgłoszenia należy przekazać do Działu ds. Szkoleń - drogą mailową na adres: szkolenia@ca.pw.edu.pl do 30 września 2016 r.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o uczestnictwie zdecyduje kolejność zgłoszeń przygotowanych przez kierowników jednostek.

Koszt uczestnictwa w szkoleniu - ok. 245 zł/osobę (zależny od liczby uczestników) - pokrywają jednostki kierujące pracowników.

Jeżeli chcielibyście Państwo, aby jakieś kwestie problemowe związane z tematyką szkolenia zostały uwzględnione w jego programie, proszę wpisać je w formularzu zgłoszeniowym. Zostaną one przekazane trenerowi i omówione podczas szkolenia.

Wszelkie pytania dotyczące organizacji szkolenia proszę kierować pod nr tel.  (22) 234 59 57 lub (22) 234 15 64

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumenty do pobrania:

Formularz zgłoszeniowy (.doc, 111,00 kB)
Pismo Kanclerza PW (.pdf, 392,81 kB)