Zmiany w prawie pracy

Zapraszamy na szkolenie adresowane do pracowników zajmujących się sprawami personalnymi, zatytułowane „Zmiany w prawie pracy”, które przeprowadzi Maciej Chakowski z firmy BDO sp. z o.o.

Termin szkolenia to: 26 października 2017 r., w godzinach 8:30-15:30 w Gmachu Pałacyk Rektorski (ul. Koszykowa 80).

Koszt uczestnictwa wynosi ok. 160 zł/osobę (w zależności od liczby uczestników).

Zgłoszenia (do pobrania) należy przekazać drogą mailową na adres: Anna.Abramczyk@pw.edu.pl – do 19 października 2017 r. Liczba miejsc ograniczona, dlatego o uczestnictwie zdecyduje kolejność zgłoszeń.

Na pytania dotyczące organizacji szkolenia odpowiada Anna Abramczyk nr tel. 22 234 59 57.

formularz zgłoszeniowy (.docx, 83,83 kB)
Pismo Kanclerza PW (.pdf, 1,09 MB)