szkolenie: Jak nie dać się wypalić, czyli o dbaniu o swój dobrostan i satysfakcję z pracy

Dział ds. Szkoleń serdecznie zaprasza pracowników PW do udziału w szkoleniu: Jak nie dać się wypalić, czyli o dbaniu o swój dobrostan i satysfakcję z pracy prowadzonym przez zespół trenerski Biura Karier.

Kiedy: 12 grudnia 2023, czas trwania: 8:30-15:30

Gdzie: sala 4.02, ul. Rektorska 4 (CZIiTT PW)

TrenerAneta Dreksler, certyfikowany coach i trener

Ewa Kluczek-Woźniak, psycholog

Zapraszamy do udziału!

Korzyści dla uczestniczki/uczestnika:

Zwiększenie świadomości: zrozumienie, czym jest wypalenie zawodowe, jakie są jego przyczyny i objawy. Dzięki temu łatwiej jest zdiagnozować potencjalne problemy i unikać ich eskalacji.

Wzrost motywacji i zaangażowania: nauka dbania o dobrostan zawodowy, która może znacząco wpłynąć na motywację i zaangażowanie uczestników. Zajęcia pomogą zrozumieć, dlaczego praca jest ważna i jak można ją uczynić bardziej satysfakcjonującą.

Wzrost efektywności i produktywności: dbanie o swój dobrostan i satysfakcję z pracy, przekłada się bezpośrednio na efektywność. Dzięki temu warsztat może przyczynić się do zwiększenia skuteczności w wykonywaniu obowiązków zawodowych.

Pozytywny wpływ na życie osobiste: dbanie o dobrostan zawodowy może mieć korzystny wpływ na życie osobiste osób uczestniczących w warsztacie, poprawiając ich ogólną jakość życia i relacje rodzinne.

Grupa docelowa:

Szkolenie przeznaczone jest dla wszystkich pracowników Politechniki Warszawskiej.

O szkoleniu:

Do pobrania ->  Agenda

Zasady rekrutacji:

Termin: 12 grudnia 2023 - zgłoszenia do 1 grudnia

-> Uzupełnij formularz i prześlij na adres email: szkolenia.DSK@pw.edu.pl

Liczba miejsc: 18

Koszt szkolenia:

Dla pracowników Administracji Centralnej zostanie sfinansowany w ramach budżetu szkoleniowego

Pracownicy pozostałych jednostek – około 165 zł (w zależności od liczby uczestników)

W cenie:

• jeden dzień szkolenia
  • przerwa kawowa