Nowelizacja Kodeksu postępowania administracyjnego

Zapraszamy na szkolenie zatytułowane „Postępowanie administracyjne na uczelni w świetle nowelizacji k.p.a.”,które przeprowadzi dr Joanna Wegner-Kowalska współpracująca z Centrum Szkoleń EUreka.

Szkolenie adresowane jest do pracowników PW wydających decyzje administracyjne, w tym zajmujących się sprawami studentów, doktorantów oraz uczestników studiów podyplomowych.

Termin szkolenia to: 7 grudnia 2017 r., w godzinach 8:30-15:30 w Gmachu Pałacyk Rektorski (ul. Koszykowa 80).

Koszt uczestnictwa wynosi ok. 145 zł/osobę (w zależności od liczby uczestników).

Zgłoszenia (do pobrania) należy przekazać drogą mailową na adres: Anna.Abramczyk@pw.edu.pl – do 21 listopada 2017 r. Liczba miejsc ograniczona, dlatego o uczestnictwie zdecyduje kolejność zgłoszeń.

Dział ds. Szkoleń zastrzega sobie prawo do odwołania szkolenia z przyczyn niezależnych od organizatora.

Na pytania dotyczące organizacji szkolenia odpowiada Anna Abramczyk nr tel. 22 234 59 57.

do pobrania:

formularz zgłoszeniowy (.docx, 84,65 kB)
Agenda i CV trenera (.pdf, 505,35 kB)
Pismo Kanclerza PW (.pdf, 296,86 kB)